Nová okna za jednu fotografii

Novinka - 6. 05. 2016

Napadlo vás někdy, že stačí jedna dobře povedená fotografie a můžete získat výměnu všech oken v bytě s dotací 70 000 Kč zdarma? Slavíme totiž 25 let na trhu a chtěli jsme najít někoho, kdo to pořádně oslaví s námi.

Ve spolupráci s rádiem City jsme tuto velmi příjemnou zprávu stihli předat hodně, opravdu hodně lidem. A fotografií se sešla pěkná hromada. Co bylo zadáním soutěže? Prostě, jednoduše a vtipně nám sdělit, že toto okno skutečně potřebuje vyměnit za plastové hliníkové, dřevěné. Že máme možnost, ale hlavně pádný důvod, pomoci někomu z vás.

Jenomže bez boje není vítězství. Na tři nejlepší fotografy z vás čekala poslední disciplína, kde se sice znovu hrálo o krásu, ale rozhodovala i rychlost - za přítomnosti odborné poroty i přihlížející veřejnosti se o vítězi rozhodlo na naší pobočce v Praze 5, v Plzeňské ulici. Respektive před pobočkou na ulici. Okna v ceně cesty kolem světa dostal ten, kdo nejlépe a nejrychleji zvládl umýt naši výlohu.

Vzácnou kombinaci dobrého oka pro fotografii a rychlých rukou na mytí oken prokázal p. Beníšek z Prahy a tímto mu k výhře, tedy k sadě oken a montáži v ceně 70 000 Kč gratulujeme. Samo sebou, že jsme soutěžící na druhém a třetím místě nenechali odejít jen tak s prázdnýma rukama. Ale to už je jiná pohádka...