Doplňky

Parapety vnitřní

Elegantní vnitřní plastové parapety tvoří dokonale zakončení interiérové části okna. Tvoří je robustní, stabilní profily s dutou komůrkovou konstrukcí, která je ze strany zakryta bočnicí. Povrchová vrstva z melaminové – pryskyřicové folie zaručuje parapetům dlouhou životnost a odolnost proti vodě i oděru. Velký výběr barev a dekorů.

Parapety vnitřní

Barvy - laminované povrchy

Barvy - laminované povrchy

Barvy - foliované povrchy

Barvy - foliované povrchy

Varianty šířek parapetů

Varianty šířek parapetů

 

Průřez parapetem

Parapety venkovní

Odolné silnostěnné hliníkové parapety jsou mimořádně stabilní a nenáročné na údržbu. Základní barvy jsou bílá, stříbrná, střední a tmavý bronz a tmavě hnědá. Lze je také nastříkat libovolnou barvou dle vzorníku RAL.

Žaluzie vnitřní

Naše nabídka vnitřních žaluzií je složena z několika různých produktových řad, přičemž každá má své určení a specifika. Pro všechny produktové řady interiérového zastínění je však společná vysoká kvalita, moderní design a přijatelná cena. Naše společnost své produkty neustále inovuje a přizpůsobuje potřebám zákazníků.

Žaluzie vnitřní

Žaluzie venkovní

Předokenní venkovní žaluzie vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek. Šetří náklady na klimatizaci a vytváří příjemné klima interiéru. Venkovní žaluzie účinně chrání interiér vašeho bytu před horkem a nabízejí vám možnost regulovat množství slunečních paprsků, které dopadají do pokoje. Pokud lamely nastavíte správně, zabráníte vstupu slunce i horka, ale zároveň budete prostor větrat. Venkovní žaluzie také ochrání vaše soukromí a zvyšují bezpečnost domu. Skrz hliníkové lišty venkovních žaluzií se hned tak nikdo nedostane. Vedle stínicí a bezpečnostní funkce dotváří venkovní žaluzie venkovní žaluzie vzhled vašeho domu. Dostupné jsou v mnoha barvách.

Žaluzie venkovní

Předokenní rolety

Pokud potřebujete kvalitní zatemnění spolu s utlumením hluku a zvýšenou ochranou majetku, jsou předokenní rolety vhodnou volbou. Varianty pro novostavby, ale i do hotových staveb, oba modely leze doplnit integrovanou sítí proti hmyzu. Všechny modely předokenních rolet nabízí kvalitní zastínění, termoregulaci, snížení hluku a zvýšenou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami. Jsou dostupné v různých barevných odstínech.

Předokenní rolety

Žaluzie Plisse

Plisse je skládaná látková žaluzie, která oblékne Vaše okna, zútulní interiér a samozřejmě poskytne zastínění šité na míru vaší místnosti. Vybrat si můžete plisované látky s různým stupněm propustnosti světla, látky zatemňující, s napařovanou hliníkovou vrstvou, která eliminuje sílu tepelného záření nebo látky s perleťovými nátěry s vysokým stupněm odrazu světla. Ve srovnání s klasickou interiérovou žaluzií je tento systém ojedinělý tím, že lze intenzitu stínění nastavit současně stažením / vytažením horního nebo dolního profilu, což umožňuje vytvořit stínicí pruh libovolné výšky.

Žaluzie Plisse

Sítě proti hmyzu

Pusťte si domů čerstvý vzduch a létající hmyz nechte za oknem a dveřmi. Náš systém se skládá z hliníkového rámu s vyplněnou hustou síťovinou, která se pomocí otočných příchytek upevní na rám okna nebo za pomoci pantů na dveře. Sítě se dodávají v barvě bílé, hnědé a imitaci dřevěných dekorů.

Sítě proti hmyzu