Plastové zimní zahrady

Zimní zahrady a pergoly

Zimní zahrada nabízí řadu skvělých možností jak příjemně rozšířit obytný prostor ve Vašem domě. Ochrání Vás před nepřízní počasí, hlukem a na rozdíl od zahrady či pergoly ji můžete používat po celý rok. Vytváří velmi útulný prostor, kde můžete nejen skvěle relaxovat a oddávat se svým myšlenkám, ale i pracovat.

Plastovou zimní zahradu JIS vám navrhneme i zrealizujeme přesně podle Vašich požadavků a potřeb. Základem zimní zahrady jsou kvalitní plastové profily – konkrétně šestikomorový profil Prestige plus.

Díky své stavební hloubce 76 mm a výborným tepelně izolačním vlastnostem, tvoří pevnou, odolnou a spolehlivou konstrukci. Plastové profily jsou zaskleny bezpečnostním sklem nebo polykarbonátovými deskami. Nepřeberné množství barevných provedení – folií anebo široká nabídka barev RAL Vám pomůže dotvořit zimní zahradu dle Vašich představ. Záleží jen a jen na vás.

Veškeré plastové zimní zahrady vyrábíme vždy přesně na míru. Stačí se obrátit na naše odborné prodejce. Se vším vám poradí a vypracují pro vás nezávaznou kalkulaci.