Garážová vrata

Spolehlivé řešení pro každou garáž

Hledáte řešení, které zajistí ochranu i bezpečnost vašeho vozu, a zároveň bude krásným doplňkem vašeho domu? Garážová vrata od firmy Lomax jsou trefou do černého. Ať už má garáž malou výšku, je široká nebo je vystavena extrémní zátěži, společně najdeme vhodné řešení. Garážová vrata dodáváme v řadě variant, které vycházejí vstříc vašim potřebám a nárokům.

vrata

Vlastnosti garážových vrat

Garážová vrata od českého výrobce Lomax jsou vybavena účinnými mechanismy, které zabraňují násilnému otevření a vniknutí nezvaných hostů. Vrata lze doplnit o moderní elektronické prvky, jako je například elektrický pohon s dálkovým ovládáním nebo s automobilem propojený systém HomeLink. Pokud disponujete menší garáží, jsou ideální volbou sekční vrata. Mezi další možnosti patří klasická dvoukřídlá vrata, garážová vrata rolovací nebo do boku posuvná vrata.

Parametry

  • dimenzovány na minimálně 20 000 cyklů
  • plechy o min. tloušťce 0,53 mm
  • plech vodících kolejnic 2 mm

Technické prostory, dílny nebo garáže jsou nedílnou součástí komerčních a často i občanských staveb a samozřejmě i rodinných domů. Jako takové potřebují, stejně jako hlavní vchod, odpovídající řešení vstupu či vjezdu. Garážová vrata jsou právě tím řešením, které nejen zajistí spolehlivé uzavření, ale mohou stavbě dopřát i zajímavý výraz.

Garážová vrata zajistí bezpečí

Každé auto ocení bezpečné spočinutí – tedy přesněji řečeno ocení ho především majitel. Na samotě i v rušném městě, všude, kde hrozí nebezpečí nevítaného vniknutí.

U nás věnujeme bezpečí vašich pokladů pozornost už od prvních kroků při výběru materiálů a konstrukce. Plechy použité pro výrobu vrat mají samy o sobě tloušťku odpovídající vysokým bezpečnostním standardům. Totéž platí i pro vodící kolejnice a účinné mechanismy proti násilnému otevření.

Ovládání vrat jedním stisknutím

Aby byla obsluha co nejpohodlnější, máte na výběr z několika komfortních možností. Mezi dnes už obvyklé patří elektrický pohon s dálkovým ovládáním. Ještě modernější volbou je pak možnost chytrého spojení s automobilem pomocí služby HomeLink, kdy otevření a zavření obstará do interiéru vozidla dokonale integrovaný ovladač.

Varianty garážových vrat

Dále se vám do garáže může hodit horní výsuv sekčních vrat, v dílně se spoustou strojů a nábytku se uplatní atypická, do boku posuvná. Někdo si vystačí s běžnými dvoukřídlými vraty nebo ocení extrémní úsporu místa rolovacího provedení. Prostě na míru vašemu vkusu i potřebám.

Všechny varianty mají ale jedno společné. Dokonale pasují k vašemu domu. Díky velkorysé nabídce povrchových úprav a barevnosti se není třeba omezovat v designovém záměru. Možné jsou i střízlivé i zdobnější výplně a perfektní sladění vrat se vstupními dveřmi. Originální a neokoukanou volbou jsou pak fasádní vrata, která dokonale splynou s fasádním obkladem.

Fotogalerie

Přemýšlíte jaký typ vybrat?
Společně vše projdeme.

Radka Votavová
Obchodní referentka