Garážová vrata

Společnost JIS je prodejcem kvalitních garážových vrat Lomax. S námi máte jistotu odborného zaměření, špičkové kvality vrat a samozřejmě taky profesionální montáže

Garážová vrata mají v současnosti několik funkcí. Jedná se o bezpečnostní, tepelněizolační a v neposlední řadě také estetický prvek. Za nejmodernější řešení lze v dnešní době považovat garážová vrata sekční, otevíraná ke stropu, a tím pádem určená pro garáže s omezeným místem.

Sekční vrata jsou moderní, bezpečná a hezká

Základem kvalitních sekčních vrat je jednotlivá sekce. Každá z nich je vyrobena z ocelových profilů, vyplněných polyuretanovou pěnou s výbornými izolačními vlastnostmi. K výrobě kovových součástí vrat používá firma Lomax oboustranně pozinkovaný plech o tloušťce minimálně 0,53 mm. Pozinkování tedy zaručuje dokonalou protikorozní úpravu. Vnitřní stěna sekcí je opatřena epoxidovým primerem pro zabezpečení optimálního přilnutí polyuretanu k plechu. Vnější plochu tvoří 200mikronová PVC dekorativní fólie, nebo polyesterový nástřik o síle 25 mikronů.

Nedílnou součást sekčních vrat představuje kování, tedy nosné konstrukce pro uchycení a vedení vrat. Síla plechu vodicích kolejnic, resp. systému stojek, kolejnic a dalších součástí, činí u Lomaxu 2 mm. Spojení mezi těmito prvky je zajištěno technologií Tox, což je vlisování jednoho materiálu do druhého. To zaručuje optimální ochranu proti korozi. Další důležitou součástí sekčních vrat jsou torzní pružiny, které mají na starost vyvážení a pohyb vrat prostřednictvím hřídele a lanka. Standardně jsou dimenzovány na minimálně 20 000 cyklů.

Sekční vrata poskytují možnost snadného a ergonomického provozu, jednoduché instalace i údržby a v závislosti na výběru konkrétního sendviče výborné tepelněizolační schopnosti s přerušením tepelných mostů a zabráněním únikům tepla. Společnost Lomax přistupuje ke každé zakázce individuálně a jedná se vždy o výrobu na míru. Poskytuje také desetiletou záruku a až 2 500 barev a dalších designových možností.

Společnost Lomax nabízí sekční garážová vrata ve třech základních provedeních – luxusní model Excellent s plnou výbavou, typ Delta, který nabízí mimořádnou variabilnost řešení, a také ekonomickou variantu Home s velmi příznivou cenou, která však nejde na úkor kvality.

Mnoho dalších řešení

Kromě sekčních garážových vrat existují v sortimentu společnosti Lomax také další druhy. Rolovací vrata jsou vhodná především do míst stísněných, neumožňujících další stavební úpravy. Jejich hlavní výhodou jsou především nízké nároky na údržbu. Do boku posuvná vrata zase umožňují pouze částečné otevření a tím pádem vytvoření průchodu pro osoby. Jejich ovládání je velmi snadné a také ony nevyžadují téměř žádnou údržbu. Klasická dvoukřídlá vrata pak představují jedno z nejjednodušších řešení, přizpůsobené současným požadavkům co se týče použitého materiálu, kvality provedení a také bezpečnosti.

Právě bezpečnost je jedním z nejdůležitějších aspektů, které musí garážová vrata plnit. Výrobky firmy Lomax jsou vybavovány účinnými mechanismy, které zabraňují jejich násilnému otevření a vniknutí zlodějů dovnitř. Je možno vybavit je také elektronickými prvky, většinu typů pak elektrickými pohony s dálkovým ovládáním. Stále populárnější je také systém automatického otevírání či zavírání vrat propojený s automobilem značky HomeLink, který kromě garážových vrat umožňuje ovládat také brány, vnější a vnitřní domovní osvětlení, nebo třeba alarm.

  • Důvody proč nakoupit u JIS
   • Férová cenová nabídka
   • Nová okna bez starostí
   • Vždy něco navíc
   • Individuální přístup
   • Speciality bez obav
   • Důraz na kvalitu, místo šetření
  • Zaměření a konzultace zdarma

   V každém případě Vám však doporučujeme využít konzultace s naším technikem přímo na místě realizace zakázky. Tato návštěva je ZDARMA a je NEZÁVAZNÁ. Při výši investice, kterou nová okna představují, se pomoc a rada odborníka při hledání optimálního řešení pro konkrétní objekt vždy vyplatí!

   Kontaktovat