Kování na dveře

Doplňte své vstupní dveře o kvalitní systémy kování s dlouhou životností. Vyberte si takové kování, které dveře vhodně doplní a zároveň zajistí vaší rodině maximální bezpečí. Dopřejte svým vstupním dveřím kvalitní kování s dlouhou životností.

Chci si vybrat kování 

Kování na dveře

Proč si zvolit kování na dveře od nás

Spolehlivá funkčnost

Dveřní kování v naší nabídce jsou vyrobena z kvalitních materiálů s dlouhou životností

Vysoká bezpečnost

Moderní uzávěry a přídavné prvky zajistí vysokou bezpečnost proti vloupání a vypáčení

Maximální odolnost

Špičkové materiály a promyšlená konstrukce zabraňují poškození jednotlivých dílů.

Rozsáhlá paleta výrobků

Máte na výběr z různých rozměrů, varianty lišt, povrchových úprav a řešení.

Jak pracujeme

Nejprve vše důkladně probereme

Na začátku projdeme všechny možnosti, cenové nabídky a vaše představy.

Přijedeme zaměřit prostory nových dveří

Poté dorazí naši technici zaměřit otvory nových dveří moderní technikou.

Vše s vámi do detailu doladíme

Na řadu přichází ladění. Znovu vše probereme - materiál, barvy, doplňky.

Vytvoříme férovou cenovou nabídku

Po doladění určíme finální cenu. Co nyní spočítáme, to opravdu zaplatíte.

Potvrdíme si vaši objednávku

Po schválení nabídky si potvrdíme objednávku a domluvíme termín montáže.

Zajistíme montáž i začištění

Dveře dovezou, nainstalují a ostění začistí naši léty osvědčení montážníci.

Po montáži dojde k předání

Nové dveře vám po montáži předají montážníci i s vysvětlením obsluhy.

Obstaráme záruční i pozáruční servis

Prvních 24 měsíců poskytujeme servis ZDARMA. Ale i pak jsme tu pro vás.

Kování je pro nové dveře něco jako náramkové hodinky pro pány. Zcela jistě vysoce funkční, ale také elegantní šperk s nadčasovým designem. Manipulace s dveřním křídlem je díky vhodně zvolenému kování snadná, bezpečná a spolehlivá. A to už ocení nejen pánové, ale všichni členové rodiny bez výjimky.

4 pilíře, na kterých stojí kvality dveřního kování JIS

Už výběr samotných vstupních dveří je motivován podobnými parametry, podle kterých je třeba následně zvolit i jejich kování. Spojením tak vznikne harmonický celek ve všech podstatných oblastech – funkci, bezpečnosti, životnosti i designu.

Funkce především

Spolehlivý, příjemný a tichý chod kování i kliky je u vstupních dveří JIS příjemnou samozřejmostí. Díky pevné konstrukci a nekompromisní volbě materiálů můžete počítat s dlouhodobým provozem dveří bez starostí. Právě kvalitní kování umí efektivně maskovat i případnou vysokou hmotnost rozměrného křídla. Síly, které jsou pak k ovládání potřebné, nejsou pro nikoho překážkou.

Bezpečnost je synonymum klidu a pohody

Bezpečné prostředí člověk vnímá jako logickou podmínku psychické pohody – kdekoliv se právě pohybuje. Uvnitř budov je prvním předpokladem pro dosažení tohoto pocitu právě kvalita vstupních dveří, potažmo jejich kování.

Jde o pomyslnou první bariéru v případě pokusu o neoprávněné vniknutí, a proto je správné jí věnovat patřičnou pozornost. Bezpečnostní kování dveří JIS je postavené na ověřeném konceptu německého specialisty Siegenia Aubi, který se vývoji vstupních systémů věnuje již více než 100 let. Navíc vám jako jedni z mála můžeme nabídnout dveře splňující požadavky na bezpečnostní normu RC3. Váš dům, váš hrad…

Dlouhá životnost v náročných podmínkách

Bez starostí a dlouho. Aby to platilo i při používání dveřního kování, dbáme především na svědomitý výběr komponentů. V naší nabídce byste proto marně hledali měkké slitiny, které se navenek tváří tvrzeně, ale při hrubším zacházení se snadno rozlomí. Spoustu času i energie tráví vývojoví pracovníci i návrhem konstrukce a inovacím. Díky tomu máte v kování vstupních dveří parťáka, na kterého bude spoleh dlouhá léta.

Design

Vzhled je často až na prvním místě. Jak bylo už řečeno, je kování pro vstupní dveře v jistém smyslu slova šperk. Něco pěkného, co upoutá pozornost svým zpracováním, tvarem, elegancí. Průmyslový design ale není jen vnější hodnota. Jde o harmonii tvarů i funkcí. Dobrý design tak nejen lahodí oku, ale potěší i snadným a praktickým používáním. A to je právě i tento případ…

Přemýšlíte jaký typ vybrat?
Společně vše projdeme.

Radka Votavová
Obchodní referentka