Pergoly

Elegantní a účinné zastřešení terasy

Funkční zastřešení, moderní design i ochrana proti rozmarům počasí. Díky pergolám JIS si posezení na terase užijete ještě o něco víc. Ostré sluneční paprsky, déšť nebo dokonce sníh vás už nikterak nepřekvapí.

pergola

Vlastnosti pergol

Pergoly JIS je možné umístit volně do prostoru nebo je realizovat jako zastřešení pro vůz. Základem jsou kvalitní hliníkové profily, které zaručují dlouhou životnost, velkou pevnost i stabilitu a zároveň naprostou bezúdržbovost. Střechu pergoly tvoří sklo nebo polykarbonát, takže se neochudíte ani o pohled na poletující mraky nebo hvězdnou oblohu. A pokud jde o vzhled, volba je jen a jen na vás.

Technická specifikace

 • Hliníkový profil
 • Zastřešení: sklo nebo polykarbonát

NOVINKA

Představujeme vám hliníkovou pergolu se zatemňovacími ZIP screeny

Výhody

 • moderní design
 • pevná hliníková konstrukce
 • motorický pohon ZIP screenů
 • snadné ovládání
 • ochrana před rozmary počasí
 • příjemné zastínění
 • výběr sekce kterou chcete zastínit
 • výběr barev látek i odstínů RAL
 • minimální údržba
 • tichý provoz

Pergola zdomácněla. Tedy minimálně jako slovo spisovné češtiny určitě. Původní označení pro lehkou okrasnou stavbu bez plného zastřešení pochází z latiny, pergoly se ale cítí doma už i na typicky českých zahradách. Není divu: jsou praktické a díky promyšlenému designu i elegantní.

Pergola zastřeší všechny radovánky

Letní sezóna není v tuzemských podmínkách nijak zvlášť dlouhá. Navíc i ve slunečných měsících často překvapí náhlá změna počasí a déšť překazí slibně rozjetou rodinnou oslavu nebo grilování s přáteli. Přitom chybí tak málo, aby vás taková lapálie spíš osvěžila a zpestřila dosud příjemný den.

Díky pevné konstrukci vás nezastaví dokonce ani poryv větru, na rozdíl od lehkých markýz. Zastřešení sklem nebo průhledným polykarbonátem umožní bezchybné prosvětlení prostoru terasy ve dne, při noční relaxaci zase pohodlný výhled na hvězdnou oblohu.

Jedna pergola, mnoho výhod

Správně navržená a kvalitně provedená pergola nejen prodlouží sezónu, kdy můžete trávit velkou část volného času na zahradě, ale poskytne i ochranu zahradnímu nábytku, který by bylo jinak nutné pokaždé schovávat. Útočiště zde najdou určitě i čtyřnozí přátelé, kteří ale jinak touží po svobodném pohybu venku. Stejně tak oceníte možnost přístřeší pro své pěstitelské úspěchy, když právě hrozí přívalové srážky nebo dokonce kroupy.

Ani přístřešek pro auto nemusí být dřevěný

Výhody takového řešení jsou nasnadě. Auto z povahy své konstrukce není nezbytně nutné schovávat do uzavřené garáže, která je neporovnatelně nákladnějším opatřením. Pod pergolou je o něj správně postaráno a nehrozí ani hromadění vlhkosti jako ve špatně větrané garáži.

Lehký a pevný hliník dává pergolám jistotu

Aby vše výše uvedené platilo vždy a bezezbytku, jsme nekompromisní ve volbě materiálu. Hliníkové profily jsou ideálním prostředkem, jak zajistit vynikající tvarovou stálost i v těch nejtěžších podmínkách, pevnost a zároveň téměř nekonečnou životnost. Údržba se i díky této volbě omezuje na minimum a pergola JIS tak přináší do života na zahradě jen radost.

Fotogalerie

Přemýšlíte jaký typ vybrat?
Společně vše projdeme.

Radka Votavová
Obchodní referentka