Vyrábíme okna a dveře pro celou ČR více jak 30 let

Tvoříme a vyrábíme okna a dveře tak, aby dokonale splynula s domem a zároveň přispěla k jeho funkčnosti. S ohledem na design, smyslem pro detail a důrazem na bezpečnost. Přes čtvrt století každodenní tvrdé práce nás naučilo dělat opravdu poctivá okna a dveře.

První okno jsme vyrobili už v roce 1991. A od té doby jsme v tom až po uši. I po více jak 30 letech stále rosteme. Především díky vám a vaší přízni. Víme, že ta nepřichází sama od sebe, proto se neustále posouváme dál. Zlepšujeme výrobu, procesy, přístup a denně držíme krok s nejmodernějšími trendy ve výrobě i designu.

Máme zkušený tým profesionálů

Více jak 30 let na trhu

Více jak 30 let se můžete dívat na svět skrze okna JIS.

Přes 300 000 výrobků

Máme za sebou nespočet spokojených zákazníků.

5 let záruky

Na okna a dveře poskytujeme 60 měsíců.

Jiří Fait ml. - jednatel a ředitel společnosti

Tvrdá práce a jasná vize do budoucnosti

Máme za sebou více jak 30 let každodenní tvrdé práce a před sebou jasnou vizi do budoucna.

Okna vyrábíme a montujeme po celém Česku

Každý den pracujeme na tom, co nás baví a zároveň tím pomáháme vám. Okna, dveře, ale i pergoly dodáváme na míru, včas a v té nejvyšší kvalitě. A postaráme se nejenom o jejich dodání, ale také o montáž nebo servis.

Služby

Nahlédněte pod pokličku naší výroby

Ctíme řemeslo, ale zároveň jsme příznivci inovativních řešení. Do modernizace strojového vybavení i výrobního řídícího softwaru investujeme nemalé prostředky. Naše výrobní linka je proto vybavena špičkovým stroji.

Výrobní proces 

To je úplně jiný pohled na svět, říkají zákazníci

Naše okna putují do celých Čech. Od Aše až po Bukovec. Do malých bytů, dvoupatrových vil, kanceláří i průmyslových objektů.

Reference