Zimní zahrady

Útulný prostor pro relaxaci, zábavu i práci

Posedět si na zahradě každý den v roce, to je prostě sen. A díky zimním zahradám JIS si ho můžete splnit! Ochrání vás proti ostrým slunečním paprskům, dešti, větru i hluku a radost vám bude dělat po celý rok. Zimní zahrady dodáváme v kvalitním a velmi spolehlivém plastovém nebo hliníkovém provedení.

Zimní zahrada

Vlastnosti zimních zahrad

Plastové

Základem zimní zahrady je šestikomorový plastový profil Deceuninck, který je maximálně stabilní, odolný a spolehlivý. Střecha zimní zahrady může být ze skleněné výplně nebo z polykarbonátové desky. Při výběru polykarbonátové desky, používáme k zasklení zbylých částí dvojsklo. V případě volby skleněné výplně, bude na vaši zimní zahradu použito z exteriérové strany kalené sklo a z interiérové strany bezpečnostní sklo. Zasklení zbylých částí zimní zahrady je možné dvojsklem a trojsklem. K dispozici je široká škála barev i imitací dřeva a kovu. Je už jen na Vás jakou barvu zvolíte.

Hliníkové

Poznejte obrovskou rozmanitost luxusních hliníkových zahrad JIS z německého systému Heroal. Zimní hliníkové zahrady jsou nádherné a elegantní prvky, které prozáří každý dům. Použitím systémového řešení Heroal W72 nebo W 77 a fasádního systému C50 se vytvoří krásné propojení zimní zahrady a domu, které je vzhledově dokonalé i funkční. Přejete si otevírání zimní zahrady posuvné, otevíratelné, odsuvné? Přejete si integrované zastínění a osvětlení. Limity zde neexistují. Stačí si jen přát a my Vám to přání rádi vyplníme.

Fotogalerie

Přemýšlíte jaký typ vybrat?
Společně vše projdeme.

Radka Votavová
Obchodní referentka