Okna vyrábíme už od roku 1991

Historické milníky společnosti, aneb co vše se událo během více jak 30 let, co jsme tu s vámi. I díky vám můžeme každý rok udělat další velký krok. Děkujeme za důvěru.
2022

Velké změny

Rok 2022 byl rok plných změn a velkých změn. Největší výzva i radost byla kompletní modernizace celé výroby. Začátkem léta nám dorazily nové stroje a začala 5 týdenní výzva stroje umístit, zprovoznit a začít vyrábět s novou technologií. Dílo se podařilo a jsme velice rádi za změnu díky které máme ve výrobě nejmodernější stroje. Jak se nám vše podařilo se můžete přijít podívat do naší výrobní centrály ve Zbuzanech. Třeba budeme zrovna vyrábět okno pro Vás.

2021

Velká výzva

Tento rok se jistě zapíše do paměti nás všech, byla to velká výzva pro nás všechny. Bylo nutné postavit se čelem k situacím, které zapříčinil covid - 19. Naučil nás větší flexibilitě a operativnosti. Děkujeme všem našim zaměstnancům, díky vám jsme tento těžký rok zvládli.

2020

Nové zázemí

Budujeme nové zázemí a nyní probíhá kompletní rekonstrukce vzorkovny v centrále ve Zbuzanech.

2019

Kvalitněji, přesněji a rychleji!

Letošní rok pro nás byl velmi významný. Zmodernizovali jsme obráběcí centrum Thorwestern - PBZ 4 a díky tomuto se výrazně zrychlila, zkvalitnila a zpřesnila výroba našich výrobků. 

2018

Modernizace

Pustili jsme se do modernizace centrály ve Zbuzanech. Naše výrobní centrála dostala nový kabát i čepici. Součastně jsme zahájili kompletní modernizaci administrativní budovy.

2017

Nová kancelář

Po 17 letech kdy máme obchodní kancelář  v Modřanech, se musíme kvůli modernizaci a rozšíření komunikace vystěhovat. Hledáme nové prostor. Štěstí nám přeje. V Modřanech zůstáváme i nadále. Stěhujeme se o jen 300 m dál od naší bývalé obchodní kanceláře. Naši novou kancelář najdete na adrese K Vystrkovu 2186/1C. Je moderní a plně vybavena veškerými prvky, které si můžete vyzkoušet a porovnat.

2016

Slavíme 25. výročí

Slavíme 25 let od vzniku společnosti. Uspořádali jsme workshop pro zákazníky, odběratele a stavební firmy, abychom představili novinky a cíle, kterým směrem se chceme ubírat.

2015

Propojení

Investujeme do informačního systému pro efektivnější, modernější a přehlednější dostupnost informací. Tento nový systém nám umožňuje spojení obchodu, plánování a řízení výroby.

2014

Rosteme

Během roku 2014, se naskytla možnost koupit sousedící stavební pozemek ve Zbuzanech, který se nacházel jen malý kousek od stávajícího výrobního závodu JIS. Nebylo na co čekat. Tento nákup pozemku totiž plně zapadal do plánu rozvoje naší společnosti v oblasti hliníkové výroby.

2013

330 000 výrobků

Vyrobili jsme už 330 000 jednotek. Ale kromě výroby mimořádných oken nebo dveří, investujeme do rozvoje a moderních technologií. Pořídili jsme si novou automatickou dvouhlavou pilu na plastové profily a základní technologie pro výrobu hliníkových výplní. A také jsme uzavřeli smlouvu s dodavatelem hliníkových profilů Heroal.

2012

Předváděcí centrum v Praze

Otevřeli jsme unikátní předváděcí centrum v Praze, kde si můžete prohlédnout všechny naše výroby.

2011

Slavíme!

Už je to 20 let, co jsme se vrhli do tohoto podnikání. A ani jeden jediný den jsme nelitovali. Tam, kde právě teď jsme, jsme ale i díky vám. Děkujeme.

2006

Vylepšujeme

Modernizujeme a vylepšujeme výrobní technologie, jak jen to jde. Do našeho arzenálu přibyl čtyřhlavý svářecí automat, automatické obráběcí centrum nebo pojezdový stůl k začišťovacímu centru. A také jsme změnili dodavatele profilového systému i dodavatele kování.

2003

Systém ČSN EN ISO 9001:2009

Kromě nových zakázek získáváme také různé certifikáty a osvědčení. V tomto roce šlo například o certifikaci systému managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2009.

2001

Modernizujeme

Sledujeme nové trendy a neustále modernizujeme. Do naší party přibylo nové automatické začišťovací centrum.

2000

50 000 zakázek

Pro nás velmi cenných zakázek. Děkujeme.

1999

Nové kanceláře

S našimi výrobky jste maximálně spokojeni. Otevíráme tedy nové kanceláře - Strakonice, Česká Lípa, Třebíč, abychom vám byli ještě o něco blíž.

1998

Stěhování

Na řadu přichází stěhování. Přesouváme se do Zbuzan u Prahy. A také jsme otevřeli nové obchodní zastoupení v Plzni.

1997

Výstavba výrobního areálu

Pozemek zakoupen. Projekty schváleny. Výstavba výrobního areálu ve Zbuzanech zahájena.

1996

Našli jsme!

Připravujeme projekt, projekt pro územní rozhodnutí a stavební povolení a spousty dalších věcí.

1995

Hledáme nové prostory

Přicházejí další poptávky a to znamená jediné. Přichází čas pro přesun naší výroby. A tak hledáme nové prostory.

1994

Tři mušketýři

Probíhají menší změny ve struktuře společnosti. Nyní jsme tři (jako mušketýři) společníci - Jiří Fait, Bohumil Štěpař a František Vojtěchovský.

1993

A je to tady!

V červnu jsme vyrobili a předali naši úplně první zakázku.

1992

Připravujeme vše pro výrobu oken a dveří

Aktuálně se zabýváme především prodejem hardwaru, softwaru a vlastní programátorskou činností. A také připravujeme vše pro výrobu plastových oken a dveří.

1991

Bylo nás pět

5 odvážných - Jiří Fait, Bohumil Štěpař, Joachim Vogtem, Václav Hodný a Karel Holovský, kteří dali hlavy dohromady a založili firmu JIS. Nejprve se uvažovalo o spolupráci se zajímavými firmami, ale nakonec… Rozhodli jsme se věci dělat jinak.