O firmě

JIS - o firmě

Pokud se někdo něčemu věnuje denně od roku 1991, může o sobě říci, že je v tom dobrý?

Zdaleka ne. Říci to mohou pouze ostatní - v našem případě vy, naši zákazníci. S obraty kolem 130 milionů ročně, čerstvými plány na vybudování nového areálu hliníkové výroby a nevysychajícím pramenem kladných referencí si troufáme říci, že se naši zákazníci vyjadřují zřetelně. Už dnes pracujeme na tom, aby naše kvality mohli čestně potvrdit i zítra.

Denně s vámi

Každý den se s vámi potkáváme v našich sedmi pobočkách, ale především v místě vašeho projektu, ať už je to doma nebo na pracovišti, při bezplatném zaměření, bezplatných konzultacích, montáži, záručním nebo pozáručním servisu. Denně vnímáme vaše názory, přání a potřeby a pokud narazíme na něco, co neumíme dnes, zítra vám to už nabídneme funkční a vyzkoušené. Bez vás bychom byli těžko nejlepší.

Poctivá výroba v České republice

Kde to mnozí vzdali a přesedlali na laciný dovoz, my rozšiřujeme výrobu přikoupením pozemků ve Zbuzanech, přímo na předměstí Prahy. Jak se kvalitou bojuje s konkurencí, kterou zajímá pouze nízká cena a vlastní zisk, se můžete kdykoliv přijít podívat osobně, na prohlídku vás srdečně zveme.

Naše záruky černé na bílém

V něčem možná uveříte našemu čestnému slovu, o něčem vás přesvědčí naše historie plná pozitivních referencí, ale na zbytek jsou tu naše akreditace a certifikáty. Přesvědčte se, že když vám něco slíbíme, žádná státní instituce není proti.